giełda rolna


reklama


materiały budowlane


morze
Kupując płytę, której jeden z utworów słychać w tle, ratują Państwo Cerkiew. ratowanie cerkwi

Reklama: Domki
Serwis ogłoszeniowy. Zapraszamy do zamieszczania darmowych ogłoszeń związanych z domkami turystycznymi. Największa baza ogłoszeń.


opony

 
   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Info o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i rzece Rega

Opis:

Serwis informacyjny o wszystkim co się dzieje w Mrzeżynie. Wakacyjne turystyczne miasto leży blisko Portu Morskiego Mrzeżyno natomiast wszystko znajduje się przy ujściu rzeki Regi, która płynie poprzez miasto Trzebiatów.

Piszemy o wędkarstwie, turystyce, jakkolwiek także o tematach oraz trudnościach które występują w Porcie Mrzeżyno i okolicach. Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/ Turystyka w samym Mrzeżynie to milionowe inwestycje także wiele atrakcji turystycznych. Piaszczyste plaże jakie kilometrami rozpościerają się na wschód i zachód przyciągają każdego roku tysiące urlopowiczów. Natura wokół Mrzeżyna to atrakcyjne lasy i wiele przeróżnych zwierząt. Rybołówstwo w porcie sięga najstarszych lat jakie zna rzeczona miejscowość. Ciekawostki, wiadomości turystyczne, problemy a wszystko o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i okolicach.Zapraszamy na  https://www.portmrzezyno.pl/ Informacje turystyczne o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i okolicach ujścia rzeki Regi. Wędkarstwo w Mrzeżynie to szczególnie atrakcyjne zajęcie wielu turystów przyjeżdzających odpocząć na odpoczynek nad Bałtykiem. Pobliska rzeka Rega sprawia, że wielu wędkarzy zatrzymuje się tu aby spróbować swoich sił w łapaniu ryb. Lasy wokół wakacyjnego Miasteczka Mrzeżyna nadają rzeczonej miejscowości jeszcze milszego klimatu do urlopu. W Porcie Morskim Mrzeżyno jak i okolicach popularne stało się kempingowanie.

Wielu wędrowców żądnych wrażeń, coraz częściej przyjeżdżają kamperami aby zobaczyć zachody słońca, wypocząć wśród spowijającej przyrody i pospacerować wśród drzew. W samym Porcie Mrzeżyno można zabrać się na rejs jachtem lub też pobawić motorówką. Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/
Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Redakcja
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 655
Dodane: 2023.01.11
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj