giełda rolna


reklama


materiały budowlane


morze
Kupując płytę, której jeden z utworów słychać w tle, ratują Państwo Cerkiew. ratowanie cerkwi

Reklama: Domki
Serwis ogłoszeniowy. Zapraszamy do zamieszczania darmowych ogłoszeń związanych z domkami turystycznymi. Największa baza ogłoszeń.


opony

 
   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Kontakt z użytkownikiem

Kontakt z użytkownikiem

Tutaj mogą się Państwo skontaktować z Kamień na ścieżki .
Imię
E-Mail
Wiadomość
Proszę wpisać dzisiejszą datę w formacie yyyy-mm-dd: *

 

Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Kamień na ścieżki ogrodowe do ogrodu dom domu ściany elewacje

Opis:

Nasza firma to w stu procentach polski producent wytwarzający i dostarczający takie materiały jak kamień do ogrodu oraz kamień na ściany domu a to wszystko z własnych surowców skalnych , ze złóż piaskowca kolorowego z niepowtarzalną kolorystyką w naszym kraju.

Kopalnia kamienia naturalnego Grabowie I to złoże będące własnością firmy PPU Pawlik ze wsi Grabowie koło Zawodzia na skraju województwa łódzkiego przy granicy z województwem świętokrzyskim.
W tej kopalni i nie tylko bo w sumie mamy ich obecnie pięć pozyskujemy piaskowiec naturalny z okresu albu tylko i wyłącznie sposobami wyburzeniowymi za pośrednictwem koparek kołowych i gąsienicowych wyburzeniowych wyposażonych w osprzęt służący do odspajania lub skruszenia calizny złoża kamienia występującego tam w stanie rodzimym oraz dodatkowo wspomagamy wydobycie maszynowe ręcznym wierceniem za pomocą wiertarki pneumatyczno-udarowej . Po użyciu wiertarki udarowo-pneumatycznej stosujemy kliny trójdzielne lub wywiercone otwory zalewamy proszkiem rozprężnym z wodą do odspajania większych bloków skalnych lub tworzymy tzw. spody robocze do prowadzenia jak najbardziej ekonomicznego wydobycia oraz z segregacją jakościową pozyskanego surowca skalnego.
Wydobyty kamień naturalny przerabiamy w zakładzie kamieniarskim zlokalizowanym w malowniczej wiosce Grabowie na : kamień murowy cięto łupany 20x20x40 cm , kamień ogrodowy , kamień na dom ściany elewację i kamień ogrodowy a także kamień na ścieżki ogrodowe i pospółkę drogową powstającą przy wydobyciu bloków skalnych i kamienia murowego.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Kamień na ścieżki
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 663
Dodane: 2023.05.06


Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj