giełda rolna


reklama


materiały budowlane


morze
Kupując płytę, której jeden z utworów słychać w tle, ratują Państwo Cerkiew. ratowanie cerkwi

Reklama: Domki
Serwis ogłoszeniowy. Zapraszamy do zamieszczania darmowych ogłoszeń związanych z domkami turystycznymi. Największa baza ogłoszeń.


opony

 
   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Kogo kto na prezydenta w Radomsku 2024

Opis:


Krzysztof Ciecióra

Radomsko - moje korzenie

Urodziłem się i dorastałem w Radomsku. Spędziłem dzieciństwo na Sanikach, pracując od najmłodszych lat w rodzinnym gospodarstwie. Znam znaczenie ciężkiej pracy i z szacunkiem podchodzę do obowiązków.

Rodzina

Nigdy niezmiennie najważniejsza była dla mnie rodzina. Ciepło rodzinne czerpię od mojej mamy, a inspiracją dla mnie był mój tata, który był pierwszym posłem z Radomska po przemianach ustrojowych. Zawsze mogłem liczyć na wsparcie moich braci - Pawła, Tomka i Piotrka. Teraz moim największym wsparciem jest moja żona Natalia oraz mój największy kibic, Tymek.

Dzieciństwo i lata szkolne

Jestem absolwentem Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 "Reymontówki" na Bugaju oraz gimnazjum, które znajdowało się w tym samym budynku. Później uczęszczałem do Technikum Elektryczno-Elektronicznego w Radomsku, gdzie pełniłem funkcję przewodniczącego klasy.

Harcerstwo w Radomsku - Krzysztof Ciecióra

Moje wolne chwile spędzałem aktywnie, uczestnicząc w radomskim harcerstwie, co dodatkowo wzmocniło moje poczucie patriotyzmu i umiejętności organizacyjne. To właśnie w tym czasie zorganizowałem moje pierwsze i najważniejsze wydarzenie kulturalne - koncert zespołu Lao Che oraz rekonstrukcję historyczną w Radomsku, upamiętniającą powstańców warszawskich.


Materiał Wyborczy KWW Krzysztofa Ciecióry OdNowa RP

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: RSKO
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 671
Dodane: 2024.03.09
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj